STAŻ w DZIALE KSIĘGOWOŚCI
O TUI POLAND:
Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.
Lokalizacja: Cantrala w Warszawie
Dział: dział Księgowości

Nasze wymagania :

  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu minimum 35h tygodniowo – możliwość łączenia pracy z nauką

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Zdolności analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Dokładność, systematyczność i dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:

  • Możliwość dodobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznej branży turystycznej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, możliwość pogodzenia studiów i pracy
  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce pracy: Centrala TUI w Warszawie

Zadania na stanowisku:

  • Skanowanie dokumentów do systemu obiegu faktur
  • Archiwizacja dokumentów
  • Wystawianie faktur vat marża
  • Księgowanie faktur prowizyjnych
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią?

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacjeje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy:)