SPECJALISTA DS. REKLAMACJI
O TUI POLAND:
Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.
Lokalizacja:
Dział:
Warszawa
Operacyjny

Jeśli:

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku ?
  • Biegle posługujesz się językiem polskim?
  • Posiadasz umiejętności swobodnego pisania tekstów? Mile widziane wykształcenie o kierunku polonistycznym, humanistycznym.
  • Znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym?
  • Pakiet MS Office znasz bardzo dobrze?
  • Potrafisz odpowiednio zorganizować sobie pracę oraz pracować w zespole?
Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania?
To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Atrakcyjne oferty na produkty TUI
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie.

Zadania na stanowisku:

  • Analizowanie i udzielanie odpowiedzi na reklamacje zgodnie ze standardami firmy TUI
  • Skrupulatne prowadzenie akt reklamacyjnych zarówno w formie elektronicznej jak i papierowej
  • Kontakty z podwykonawcami (agencje, hotele)

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią?

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.