MŁODSZY/A ANALITYK BIZNESOWY (E-COMMERCE/ CRM)
O TUI POLAND:
Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.
Lokalizacja:

Warszawa

Jeśli:

  • Masz już pierwsze doświadczenie w branży e-commerce
  • Masz doświadczenie w pracy z analizą danych
  • Posiadasz znajomość SQL (znajomość MS SQL / Legacy SQL będzie dodatkowym atutem)
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość MS Excel
  • Znasz język angielski
  • Interesujesz się technologiami internetowymi (mile widziane doświadczenie z analityką internetową)
  • Miałeś/aś już okazje pisać coś w JavaScript / Python / R
Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania?
To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju również w ramach innych Działów
  • Pracę w niewielkich zespołach z fantastycznymi ludźmi
  • Atrakcyjne oferty na produkty TUI
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowanie raportów na potrzeby analizy biznesowej opartych na danych sprzedażowych,
  • Praca związana z oceną działań marketingowych
  • Kontrola jakości danych w systemach Business Intelligence,
  • Praca z narzędziami Business Intelligence, bazami danych SQL, narzędziami analitycznymi oraz Big Data dostarczanymi przez Google: m.in.  Google Analytics, BigQuery

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią?

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.