KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY
O TUI POLAND:
Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.
Lokalizacja:
Dział:
Warszawa
Księgowość

Jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne ?
  • Masz minimum 1 rok doświadczenia w dziale Księgowości ?
  • Posiadasz znajomość ustawy o rachunkowości oraz co najmniej podstawową wiedzę z zakresu przepisów podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki VAT ?
  • Posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) ?
  • Znasz dobrze język angielski ?
  • Posiadasz bardzo dobrą organizację pracy ?
  • Cechuje Cię rzetelność, dokładność i terminowość ?
  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole ?
  • Jesteś chętna/y do nauki i rozwoju?
Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania?
To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju
  • Pracę w ciekawym zespole z uśmiechniętymi ludźmi
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, finansowane przez pracodawcę ubezpieczenie na życie, dofinansowanie zajęć językowych, a także karty Multisport
  • Atrakcyjne oferty na produkty TUI

Zadania na stanowisku:

  • Księgowanie faktur kosztowych
  • Księgowanie kosztów związanych z delegacjami i pracowniczymi kartami kredytowymi
  • Sprawdzanie poprawności wystawionych faktur sprzedaży
  • Monitoring i windykacja należności
  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży
  • Kalkulacja i księgowanie rezerw
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych
  • Przygotowywanie płatności
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Współudział w prowadzeniu pełnej księgowości spółki
  • Współudział w przygotowywaniu procedur księgowych
  • Współudział w przygotowywaniu sprawozdania finansowego

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią?

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.