COUNTRY MANAGER – rynek czeski
O TUI POLAND:
Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.
Lokalizacja:

Warszawa

Wymagania:

  • Znajomość branży turystycznej,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność strategicznego myślenia, umiejętność analizowania danych i pracy z liczbami;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka czeskiego
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Proaktywna postawa, inicjatywa w kontakcie z Klientami, wytrwałość w dążeniu do realizacji celu oraz bardzo dobra organizacja pracy;
Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania?
To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Liczne wyjazdy typu study tour oraz atrakcyjne oferty na produkty TUI
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenia na życie, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport

Zadania na stanowisku:

  • Tworzenie i rozwój strategii sprzedaży produktów TUI na rynku czeskim,
  • Zbudowanie oraz zarządzanie zespołem regionalnych przedstawicieli,
  • Czynny udział w spotkaniach z lokalnymi partnerami handlowymi,
  • Rozbudowa sieci agentówmonitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • Raportowanie do Zarządu TUI
  • Opracowywanie raportów i analiz sprzedaży,

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią?

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.