COPYWRITER – STAŻ
O TUI POLAND:
Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.
Lokalizacja:

Warszawa

Jeśli:

  • Twoja znajomość języka angielskiego jest na bardzo dobrym poziomie, dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doskonale znasz język polski – zasady pisowni, ortografii i interpunkcji
  • Ukończyłeś/ łaś studia o kierunku filologicznym, lingwistycznym bądź polonistycznym
  • Posiadasz „lekkie pióro”, jesteś osobą kreatywnąkomunikatywną i otwartą
  • Mile widziane doświadczenie w pisaniu oraz redagowaniu treści
Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania?
To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie z możliwością również pracy zdalnej
  • Pracę w ciekawym zespole z uśmiechniętymi ludźmi
  • Czas na przerwę i pyszną kawę, którą zawsze jest z kim wypić! 🙂

Zadania na stanowisku:

Na stażu jako Copywriter będziesz odpowiedzialny/na za tworzenie i redagowanie treści na stronie internetowej (przede wszystkim opisy hoteli) oraz weryfikowanie zgodności opisów z obowiązującymi kontraktami.

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią?

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje…