ANIMATOR SUNEO
TUI DESTINATION EXPERIENCES:
Dołącz do zespołu TUI Destination Experiences i zostań animatorem Suneo, który zadba o wysokiej jakości program rozrywkowy w najlepszych kurortach wakacyjnych w ramach międzynarodowych konceptów hotelowych.
Lokalizacja:
Dział:
Europa i świat
TUI Destination Experiences
Przełożony:
Entertainment Delivery Team Manager
Kontrakt:
umowa na czas określony kwiecień/maj-październik

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Zdolności taneczne, wokalne lub doświadczenie w animacji
  • Radość z występowania na scenie oraz niewyczerpane pokłady entuzjazmu
  • Umiejętność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi– począwszy od dzieci po nastolatki i dorosłych
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zróżnicowanych godzinach
  • Biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych
  • Chęć poznawania świata i gotowość do pracy w różnych destynacjach
  • Dyspozycyjność w sezonie letnim tzn. od kwietnia/maja do października oraz dodatkowo w marcu lub kwietniu celem wzięcia udziału w szkoleniu

Oferujemy:

  • Pracę u wiodącego organizatora podróży w Europie – lidera międzynarodowego rynku turystycznego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia
  • Pokrycie kosztów przelotów, wiz, pozwolenia na pracę, uczestnictwa w szkoleniu, a także bezpłatne zakwaterowanie oraz strój służbowy
  • Rozwój osobisty w ramach pracy w międzynarodowym zespole
  • TUI Destination Experiences działa w 115 destynacjach i oferuje więcej możliwości rozwoju i kariery zawodowej niż jakakolwiek inna organizacja turystyczna

Główne zadania na stanowisku animatora:

  • Dbanie o przyjazną i rodzinną atmosferę w hotelu poprzez prowadzenie programu animacyjnego dla całej rodziny (w tym zajęcia w basenie)
  • Odpowiedzialność za program rozrywkowy w jednym z naszych renomowanych hoteli SuneoClub
  • Udział wraz z zespołem międzynarodowym w wieczornych przedstawieniach
  • Prowadzenie turniejów rodzinnych, pokazów tanecznych oraz pomoc w organizowaniu dziennych i wieczornych aktywności dla gości hotelowych
  • Udzielanie wparcia gościom hotelowym w razie pytań oraz reklamacji

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią?

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.