ANIMATOR DZIECIĘCY FAMILY LIFE
TUI DESTINATION EXPERIENCES: Dołącz do międzynarodowego zespołu TUI Destination Experiences i zostań animatorem Family Life, który zadba o niezapomniane wrażenia wakacyjne najmłodszych wczasowiczów. Poszukujemy osób pełnych pozytywnej energii, które doskonale odnajdą się w prowadzeniu kreatywnych zajęć oraz inspirujących zabaw dla dzieci do 12 roku życia.
Lokalizacja:
Dział:
Europa i świat
TUI Destination Experiences
Przełożony:
Childcare Delivery Team Manager
Kontrakt:
umowa na czas określony 01.05-30.10.2019r.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi
  • Pozytywne oraz entuzjastyczne nastawienie oraz otwartość i umiejętność pracy w dużym, międzynarodowym zespole
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zróżnicowanych godzinach
  • Biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych
  • Chęć do poznawania świata i gotowość do pracy w różnych destynacjach
  • Dyspozycyjność w terminie 01.05-30.10.2019r. oraz dodatkowo w marcu lub kwietniu celem wzięcia udziału w szkoleniu

Oferujemy:

  • Pracę u wiodącego organizatora podróży w Europie – lidera międzynarodowego rynku turystycznego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia
  • Pokrycie kosztów przelotów, wiz, pozwolenia na pracę, uczestnictwa w szkoleniu, a także bezpłatne zakwaterowanie oraz strój służbowy
  • Rozwój osobisty w ramach pracy w międzynarodowym zespole
  • TUI Destination Experiences działa w 115 destynacjach i oferuje więcej możliwości rozwoju i kariery zawodowej niż jakakolwiek inna organizacja turystyczna

Główne zadania na stanowisku animatora:

  • Praca w międzynarodowym zespole animatorów w interesujących destynacjach wakacyjnych
  • Prowadzenie kreatywnego programu animacyjnego dostosowanego do wieku dzieci
  • Udział oraz pomoc w organizowaniu dziennych i wieczornych zajęć dla gości hotelowych, takich jak parady kostiumowe czy dyskoteki i wieczory tematyczne dla najmłodszych
  • Odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć w klubie dziecięcym
  • Udzielanie wparcia gościom hotelowym w razie pytań oraz reklamacji
  • Praca w ramach międzynarodowego konceptu rodzinnego Family Life

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią?

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.