ANIMATOR DZIECIĘCY FAMILY CLUB
TUI DESTINATION EXPERIENCES: Dołącz do międzynarodowego zespołu TUI Destination Experiences i zostań animatorem w okresie wakacji letnich 10.06.2019 – 15.09.2019r. Poszukujemy osób pełnych pozytywnej energii, które doskonale odnajdą się w prowadzeniu kreatywnych zajęć oraz inspirujących zabaw dla dzieci w wieku do 12 roku życia.

Lokalizacja:
Dział:
Europa i świat
TUI Destination Experiences
Przełożony:
Childcare Delivery Team Manager
Kontrakt:
umowa na czas określony 10.06.2019 – 15.09.2019r.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi
  • Pozytywne oraz entuzjastyczne nastawienie oraz otwartość i umiejętność pracy w dużym, międzynarodowym zespole
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zróżnicowanych godzinach
  • Biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych
  • Chęć poznawania świata i gotowość do pracy w różnych destynacjach
  • Dyspozycyjność w maju celem wzięcia udziału w szkoleniu animatorów

Oferujemy:

  • Pracę u wiodącego organizatora podróży w Europie – lidera międzynarodowego rynku turystycznego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia
  • Pokrycie kosztów przelotów, wiz, pozwolenia na pracę, uczestnictwa w szkoleniu, a także bezpłatne zakwaterowanie oraz strój służbowy
  • Rozwój osobisty w ramach pracy w międzynarodowym zespole
  • TUI Destination Experiences działa w 115 destynacjach i oferuje więcej możliwości rozwoju i kariery zawodowej niż jakakolwiek inna organizacja turystyczna

Główne zadania na stanowisku animatora:

  • Praca w międzynarodowym zespole animatorów w interesujących destynacjach wakacyjnych
  • Wykorzystanie własnej wyobraźni oraz entuzjazmu do prowadzenie kreatywnego programu animacyjnego dostosowanego do wieku dzieci w przedziale od 4 do 12 lat
  • Udział oraz pomoc w organizowaniu dziennych i wieczornych animacji dla najmłodszych
  • Odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć w mini klubie
  • Udzielanie wparcia gościom hotelowym oraz kolegom z zespołu
  • Praca w ramach polskiego klubu rodzinnego Family Club lub w dużych, międzynarodowych konceptach hotelowych kids club by Family Life lub best Family

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią?

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.