Staż w zespole wsparcia sprzedaży
O TUI POLAND:
Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.
Lokalizacja:
Warszawa

Jeśli:

  • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia w turystyce?
  • Jesteś dyspozycyjny minimum 30 godzin w tygodniu?
  • Pasjonują Cię podróże?
  • Jesteś otwarta/y, kontaktowa/y i lubisz pomagać innym?
  • Lubisz rozmawiać przez telefon, a obsługa komputera i maila nie jest Ci obca?
  • Potrafisz pracować w grupie i cenisz sobie dobrą atmosferę?
Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania?
To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie z możliwością rozwoju i przedłużenia
  • pracę w ciekawym zespole z uśmiechniętymi ludźmi
  • pracę w systemie zmianowym (również weekendy)
  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • czas na przerwę i pyszną kawę, którą zawsze jest z kim wypić! 🙂

Zadania na stanowisku:

  • Zobaczysz jak się pracuje u jednego z wiodących touroperatorów
  • Przejdziesz profesjonalne szkolenia, w tym z systemu Iris+
  • Będziesz odpowiadać za po sprzedażową obsługę klienta (telefonicznie i mailowo)

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią?

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje…