GROUP PRODUCT MANAGER
O TUI POLAND:
Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.
Lokalizacja: Warszawa
Dział: Produkt

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu ofert wyjazdowych dla Klienta grupowego (mice, incentive)?
  • Interesujesz się różnymi regionami świata, jesteś otwarty na inne kultury?
  • Lubisz pracować w zespole, jesteś dobrze zorganizowany, zaangażowany i sumienny?
  • Potrafisz szybko nawiązywać nowe kontakty?
  • Znasz bardzo dobrze język angielski, mile widziane jeśli znasz język niemiecki?
  • Charakteryzują Cię zdolności analitycznego myślenia?
  • Delegacje zagraniczne nie są dla Ciebie problemem?
  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista?
  • Posiadasz uprawnienia pilota wycieczek, będzie to dodatkowym atutem?
Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania?
To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju
  • Liczne wyjazdy na study toury w celu poszerzania wiedzy o destynacjach
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz system premiowy oparty na wynikach
  • Atrakcyjne oferty na produkty TUI
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie

Zadania na stanowisku:

  • Kompleksowe przygotowywanie oferty turystycznej dla Klienta grupowego (wymagane min. roczne doświadczenie w tym zakresie)
  • Analiza trendów rynku turystycznego
  • Stała analiza konkurencji
  • Wsparcie działu sprzedaży
  • Współpraca z kontrahentami zagranicznymi
  • Kilkudniowe wyjazdy służbowe
  • Duże zaangażowanie w promocję regionów turystycznych

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią?

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.